Sevgilinizin Niyeti Ciddi Mi? Yoksa Sizinle Eğleniyor Mu? İşte 10 İşaret

  Sevgilinizin Niyeti Ciddi Mi? Yoksa Sizinle Eğleniyor Mu? İşte 10 İşaret

  Sevgilinizin Niyeti Ciddi Mi? Yoksa Sizinle Eğleniyor Mu? İşte 10 İşaret; Sevdiğiniz kişi ile çok mutlu, huzurlu ve heyecanlı bir birlikteliğiniz olabilir. Hayatınızın geri kalanını onunla birlikte olmanın hayâlini kurabilirsiniz. İlişkinizde bazı anlarda evlenecek gibi hissederken bazı anlarda da sanki bu ilişkinin kısa sürede bitebileceğini düşünürsünüz. Peki, sevdiğiniz ilişkinizde gerçekten ciddi mi? Ciddi olmayan sevgiliyi ele veren ipuçlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

  1- Sevdiğini Söylemiyor

  En önemli işaretlerden biridir. Karşınızda ki sevdiğiniz kişi size sevdiğini söylemez veya sadece siz ona söylediğinizde “Ben de seni seviyorum” diye cevaplar alıyorsanız anlayın ki bu ilişki bırakın ciddi  olarak ilerlemesini, flört şeklinde bile ilerlemeyecektir.

  2- Yüzü Hep Asık

  Birlikte vakit geçirdiğiniz anlarda sürekli olarak ciddi. Şaka yapmıyorsa ve sizin şakalarınıza gülmüyorsa. Eğlenmek istediğinizde, bu isteğinizi çeşitli bahanelerle geri çeviriyorsa. Yüzündeki o ciddi görüntü sizi yanıltmasın. Suratı ciddi ama ilişkide ciddi değil.

  3- Birlikte Zaman Geçirmiyorsanız

  Bir yerlere gidelim dediğinizde, bir bahane uydurup gelmiyorsa. Evde yalnız kaldığınızda ya kendi kafasına göre takılıyorsa ya da bir an önce sizin gitmenizi veya kendi evine dönmeyi istiyorsa. Sizinle vakit geçirmekten kaçan, istemeyen bir kişi, ilişkinizi de bir adım ileri taşımayacaktır.

  4- Başkaları İle Eğleniyor

  Size karşı yüzü hep asık fakat arkadaşlarıyla bir araya geldiğinde yüzünden gülücükler, şakalar eksik olmuyorsa. Sizde onlara katılmak istediğinizde de “Sıkılırsın sen” deyip sizi engelliyorsa. Bu davranışlar esasında sizinle beraber vakit geçirdiğinde mutlu olmadığını gösterir.

  5- Biz Kelimesini Kullanmıyor

  Birlikteliğiniz ile ilgili konuşmayı sevmiyorsa. Olur da aranızda böyle bir konuşma geçerse “biz” sözcüğünü pek kullanmıyor. Yani biz olmaktan hoşlanmıyor ve sizi hayatının geri kalanında düşünmüyor. Birlikteliğinizin dolmasını ve belki de artık ilişkiden sıkılıp sizin ayrılık konuşmasını yapmanızı bekliyor.

  6- Sosyal Medya Bağımlısı

  Sizinle bir şeyler paylaşmak, konuşmak yerine sürekli elinde telefon, sürekli sosyal medyada takılıyor. Bunda daha ötesi, telefonunda arkadaşlık sitesi yüklü. Bu da demek ki, sizden daha iyisini bulma çabası içinde. Ya bulduğu zaman ayrılacak ya da “Zaten ilişkimiz ciddi değildi” deyip çok eşli yaşamaya başlayacaktır.

  7- Sizi Sürekli Eleştiriyor

  Yapmış olduğunuz her hareketinizi eleştiriyor, yaptıklarınızı hiç bir zaman takdir etmiyor. Elde etmiş başarılarınızı küçümsüyor, aileniz ya da arkadaşlarınız hakkında olumsuz görüşler beyan ediyor. Bu söylemleri ile sizin hayatınızı benimsemediğini göstermektedir.

  8- Size Hiçbir Konuda Danışmıyor

  Kendisi ile ilgili alacağı kararlarda size asla akıl danışmıyor, fikrinizi almıyor. Hatta hayatında ne olup bittiği hakkında size asla bilgi vermiyor. Siz ise sevdiğiniz kişi hakkında ilgili her şeyi başkalarından öğreniyorsunuz. Çünkü sizi hayatının bir parçası olarak görmüyor.

  9- Sizi Sahiplenmiyor

  Size ve birlikteliğinize sahip çıkmıyor. İlişkide bir laubalilik ve bir vurdumduymazlık. Bu davranışların bir adım ötesi kaba davranmaktır zaten. Sonuç saygı eksikliği ve hiç kimse, saygı duymadığı biriyle birlikte yaşamak istemez.

  10- Tatsız Bir Cinsel Yaşam

  Cinsellik bir eğlence ve hem fiziksel hem de ruhsal tatmin aracıdır. Bu cinselliği bir görev gibi yapıyor ya da “Bitse de gitsek” edasıyla yatağa giriyor. Uzun ilişkinin temeli kaliteli cinsel yaşamdır. Eğer bu ilişkide yoksa, maalesef ki, o ilişki bitmeye mahkumdur.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.