Bir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın? Test (Önemli Konu)

  Bir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın? Test (Önemli Konu)

  Bir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın? Test (Önemli Konu) Sevdiğin erkek seni sevdiğini söyler, fakat bu gerçek anlamda böyle de olmayabilir ve sevdiğin erkek seni çok seviyordur, fakat bunu söylemeye hazır hissetmez. Aşkınız çok güzel olabilir, başka bir yönden ise aşkınız korkutucu da olabilir ve birçok kişi, incinmemek için, karşı tarafın sevgisinden emin oluncaya kadar yalnız kalmayı seçer. Başka bir sorun ise, sevgilinizin veya eşinizin, eğer sizi sevip sevmediğini anlamaya çabalarken yakalanırsanız, ve artık bu ilişkide bulunmanız çok zor olacaktır. Bu makalemizde, bir erkeğin seni gerçekten sevdiğini nasıl anlarsın test etmeye çalışacağız.

  1.Test Sizinle Konuşurken Dikkatle Dinleyin,

  Bir erkek, bir kızdan hoşlandığı zaman ne yapar? Öncelikle kendisinden bahseder. Birçok erkek ilgi duydukları bir kadına karşı kendilerini ispatlamaları gerektiğini düşünür ve bunun içinde konuşmaları esnasında kendilerini övmeye başlarlar.

  Size karşı ilgi derecesini anlamak için en iyi yol, konuşma esnasında vücut dilini takip etmektir. Yumuşak sözler söylemeyi denemelisiniz. Sizi duymak için yaslandı mı? İşte bu güzel ! Lafa eğilerek girdikten sonra size daha yakın mı kalmaya çalışıyor, yoksa sizden uzaklaşıyor mu? Konuşma esnasında kendini nasıl bir şekilde konumlandırdığı konusunda dikkat etmeniz, sizinle birlikte olmanın ne kadar ilginizi çektiğini ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

  2.Test Size Farklı Davranıyor Mu?

  Karşınızda ki erkek size karşı ilgili ise, özellikle de sizin bulunduğunuz arkadaş grubunuza karşı farklı davranıyor ise, size karşı “koruyucu” tavırlar sergilerse, herhangi bir yerde oturma düzenine, size daha yakın olmak ve kolunu sizin sandalyenizin arkasına koyarsa, bunlar erkeğin sizinle ilgilendiğine dair işaretlerdir.

  Bazı erkeklerin yapmış olduğu ilginç bir taktik ise, esasında sizinle ilgilenirken, ortamda bulunan başka kızlar ile flört etmeye başlamaktır. Bir erkek, ona başka kadınlarla flört ederken sizin tepkinizi görmek istediğinde böyle davranacak ve böylece sizin beğenip beğenmediğinizi anlayamaya çalışacaktır.

  Erkeğin yapmış olduğu yakalamak oldukça kolaydır. Diğer bir kızla flörtleşirken onun hareketlerini izleyin. Tepkinizi ölçmek için mimiklerini size belli etmeye çalışıyorsa, bunu sizi tepkiselleştirmek için yapacağını makul ölçülerde emin olabilirsiniz.

  Lavaboya gidiyorum veya dışarıdan bir şey almaya gidiyorum diyerek ortamdan ayrılın, daha sonra onun hareketlerini gözlemek için gizlice uzaktan izleyin.

  3.Test İlgilendiğiniz Şeylerle İlgileniyor mu?

  Sizin içinde olduğunuz bir arkadaş grubuyla veya sizin hoşlandığınız bir TV şovu gibi şeylerle ilgilenmeye başladı mı bunları gözlemleyin. Yakın bir zamanda, size görülecek güzel bir yerlerden bahsetmeye başladıysa, sizin hoşlanacağınız bir şeyler vermeye çabalıyor mu? Bu sizinle ilgileniyor anlamına gelir. Müthiş !

  Sizin izlemekten hoşlandığınız bir TV şovunu tavsiye edin, eğer o da bu TV şovuna karşı ilgisi arttıysa şanslısınız.

  4.Test Siz Etrafındayken Sinirli Davranıyor Mu?

  Birçok erkek tarafından ilgilenmediği kadın çevresinde ise gergin değildir, eğer siz etrafında iseniz bu yüzden sinirlenirse bu iyidir. Bu davranışta, muhtemelen kendisine karşı ilgi duyulması için iyi bir izlenim bırakamamaktan endişelenmekten kaynaklanır.

  5.Test Göz Teması, En Önemli Etken

  Göz teması kurmak, bir erkeğin hakkında dikkat edilmesi gereken en önemli tepkilerden birisidir. Çoğu erkek gözlerini dikip bakmadığını  düşündüğü zaman gizlice size bakmaya çalışmaktadır, işte bunun için onun size bakışlarını yakalarsanız, bu iyiye işaret anlamına gelir. Daha da kendinden emin ve kendine güvenen erkekler esasında sizinle göz teması kurarlar ve her zaman işe yaramaktadır.

  Kendinizin ona karşı çekici olup olmadığınızı “test” edip öğrenmek isterseniz şunları deneyebilirsiniz; Yaklaşık olarak 5 saniye yüzüne bakın ve daha sonra uzaklaşın. Birkaç saniye sonrasında tekrar, onun sizinle göz teması kurmaya çalışıyorsa kesinlikle sizinle ilgileniyor. Ağzınıza doğru bakıyorsa, sizinle gerçekten ilgileniyor anlamına gelir. Ancak, göz teması koparsa ve dışarıya bakarsa muhtemelen size karşı ilgisi yoktur.

  Burada dikkat edeceğiniz nokta; utangaç bir erkeğin göz teması ile ilgisiz bir erkeğin göz teması kurma konusundaki isteksizliklerini karıştırmayın.

  Bir Erkeğin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın

  6.Test Seninle Ne Kadar Zaman Geçirdiğine Dikkat Et

  Sizi seven ve ilgi duyan bir erkek sizinle daha çok vakit geçirmek isteyecektir. Düzenli olarak sizinle vakit geçirmek için zaman kollayıp ve sizi görmek için fırsat yaratıyorsa, büyük bir olasılıkla size aşıktır.

  7.Test Sizden Utanmadığından Emin Olun

  Bir erkek eğer sizi seviyorsa ve sizinle beraber olmak istiyorsa sizden utanmaması gerekir. Bunu sizi mutlaka arkadaşları ve aile fertleriyle tanıştırmaya istekli olduğunda daha iyi anlarsınız. Şayet sizi tanıştırmak istemiyorsa ve buna yanaşmıyorsa ya bu durum sıkıntılıdır. Sizden emin olmadığı ve ya sizi tanıştırmaktan utandığı anlamına gelebilmektedir.

  8.Test İnsanların İçerisinde Size Yakın Olmayı Sevip Sevmediğine Dikkat Edin

  Bu test, bir önceki test ile bağlantılıdır. Şayet sizden utanıyorsa, herkesin içerisinde sizi yanına almaz. Bir başka bir söylemle, toplum içerisinde sizin yanınızda olmaktan hoşlanıp hoşlanmadığını ya da elinizden tutarak ya da size sarılarak sevgisini herkesin önünde gösteriyorsa, sizi sevip sevmediğini gözlemleyebilirsiniz. Eğer bu şekilde davranış sergilemiyorsa sizden, sizin beklediğiniz kadar hoşlanmıyor olabilir, fakat insanların içerisinde böyle davranmaktan da utanıyor da olabilir.

  9.Test Sizinle Nasıl İletişim Kurduğunu Takip Edin

  Eğer sizi haftada sadece bir defa arıyor ve konuşacak çok ta bir şey bulamıyorsa, bu iyiye bir işaret değildir, fakat, düzenli olarak öylesine durup durup kısa mesaj, e-mail gönderiyorsa ve sık sık arıyorsa muhtemelen sizi aklından çıkaramıyordur.

  Lakin her erkek farklı bir karaktere sahiptir. Belki içe dönük bir yapısı vardır ve her saatini biriyle, hatta sevdiği biriyle geçirmekten hoşlanmıyor olabilir. Ön yargılı davranmadan önce nasıl bir karaktere sahip olduğunu anlamaya çalışın.

  Seni sevip sevmediğini anlamak için kendinize şu soruları sorun:

  • Hoşunuza gidecek küçük sürprizler yapıyor mu?
  • Yaşamını senin ihtiyaçların yönünde mi yaşıyor?
  • Size karşı düşünceli ve vicdanlı mı?
  • Ona ihtiyacınız olduğunda yanında mı?
  • Sizin hayatınızda olması sizin için yararlı oluyor mu?

  Bir erkeğin seni gerçekten sevdiğini anlamak için aşağıdaki işaretlere bakabilirsin:

  • Sana zaman ayırır. Bir erkek seni gerçekten seviyorsa, seninle vakit geçirmek için zaman ayırır. Bu, birlikte geçirilen kaliteli zaman anlamına gelir. Sadece fiziksel olarak yakın olmak değil, aynı zamanda duygusal olarak da yakın olmaktır.
  • Sana değer verir. Bir erkek seni gerçekten seviyorsa, sana değer verir. Bu, senin fikirlerine, duygularına ve ihtiyaçlarına saygı duyması anlamına gelir. Seni incitmekten veya üzmekten kaçınmaya çalışır.
  • Sana iltifat eder. Bir erkek seni gerçekten seviyorsa, sana iltifat eder. Bu, senin güzelliğine, zekana ve kişiliğine olan hayranlığını ifade etmenin bir yoludur.
  • Sana destek olur. Bir erkek seni gerçekten seviyorsa, sana destek olur. Zor zamanlarda yanında olur ve senin için en iyisini ister.
  • Seni önemser. Bir erkek seni gerçekten seviyorsa, senin için önem taşırsın. Senin için endişelenir ve senin mutluluğunu önemser.

  Tabii ki, bu işaretler tek başına bir erkeğin seni gerçekten sevdiğinin garantisi değildir. Ancak, bu işaretlerden birkaçını görüyorsan, bu iyi bir işarettir.

  İşte bir erkeğin seni gerçekten sevdiğini gösteren bazı spesifik örnekler:

  • Seni ailesi ve arkadaşlarıyla tanıştırır.
  • Sana hediyeler alır.
  • Sana romantik jestler yapar.
  • Sana “seni seviyorum” der.
  • Senin için planlar yapar.
  • Sana karşı şefkatli ve anlayışlıdır.
  • Sana karşı düşünceli ve özenli davranır.
  • Seninle iletişim kurmaya isteklidir.
  • Seninle vakit geçirmekten hoşlanır.
  • Senin mutluluğun için çalışır.
  • Seni olduğun gibi kabul eder.

  Eğer bu işaretlerden birini veya birkaçını görüyorsan, bu erkeğin seni gerçekten sevme ihtimali yüksektir. Ancak, yine de kesin olarak emin olmak için onunla konuşman ve hislerini sorman en iyisidir.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.