Hakkımızda

   2022 yılının mayıs ayında yayınlanmaya başlayan sitemiz https://bilgianne.com/ siz değerli ziyaretçilerimize cilt bakımı, güzellik, yaşam, bebek ve anne konuları hakkında aynı zamanda kozmetik ürünlerden cilt bakımı tariflerine kadar konular yer almaktadır.

   https://bilgianne.com/ kadın cilt bakımı, bebek, yaşam ve annelik  konuları hakkında her türlü bilgi ve paylaşıma yer veren bir sitedir. Site içerisinde cilt bakımı , cilt sorunları , vücut bakımı , saç bakımı , el ve ayak bakımı , bebek bakımı, yaşam, sağlık ve diyet  konuları ile alakalı tüm bilgileri bulabileceğiniz bir  bakım rehberidir.

   Uyarı ve Hatırlatmalar

   https://bilgianne.com/ içerisinde bulunan yazılar bir doktor tavsiyesi değildir. Bazı yazılar senelerdir cilt bakımı konularında editörlük yapmış kişiler tarafından yazılırken , bazı yazılarımız ise güzellik, cilt bakımı, bebek ve anne konuları hakkında sertifika sahibi editörler tarafından yazılmaktadır.

   Tekrar hatırlatmak gerekirse sitemizde yayımlanan tariflerin uygulama ve kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Bunlardan dolayı oluşabilecek sorunlardan https://bilgianne.com/ sorumlu tutulamaz.

   Sitemizde bulunan bütün maskeler ve maske içerisinde bulunan karışımların bazı ciltlere reaksiyon etkileri olabilir. Örneğin yumurta bazı hassas ciltlerde kızarıklık ve sivilce oluşumu yapabilir. Bu nedenle oluşabilecek kızarıklık , yanma , tahriş , halsizlik , alerji gibi reaksiyonlara https://bilgianne.com/ ve yazarlar sorumlu tutulamaz.

   Sitemiz hakkında bulunacağınız her türlü şikayet ve önerileriniz için ada7415@outlook.com adresine yazabilirsiniz.