Sürekli Birini Düşünmek Karşılıklı Mıdır?

  Sürekli Birini Düşünmek Karşılıklı Mıdır?

  Sürekli Birini Düşünmek Karşılıklı Mıdır? İnsanoğlu bunu düşünmeden edemiyor. Bu konuda yapılan araştırmalar ve bilimsel deneyler bu yönde olduğunu söylüyor. Kişiler bir an bile düşünmeden duramazlar. İnsan beyni boş duramamaktadır. İnsan beyni devamlı çalışıyor ve insanı düşünmeye itiyor. Düşünüyorum öyleyse varım gibi önemli sözler bunu desteklemektedir. Burada önemli olan düşünmenin de ilerisinde, insanların merak ettiği bir konu bulunmaktadır. Her insanın kendine sorduğu soru sürekli birini düşünmek karşılıklı mıdır? Yani birini düşündüğünüz zaman, acaba o da sizi düşünüyor mu? Gerçekten böyle bir etki ya da çekim gücü var mı? Bu düşünce hakkında bilim insanları bu konuda önemli olan birçok araştırma yapmışlardır. Ortaya inanması güç olan bazı konular çıkıyor.

  Sürekli birini düşünmek karşılıklı mıdır? bu soru sorulduğunda bilim insanları bu soruya Kuantum Düşüncesi ile cevap vermektedir. Cevap, evet sürekli birini düşünmek karşılıklıdır. Çünkü biz ne zaman düşünmeye başlarsak, evren düşüncemizi bizim için gerçekleştirmek için çalışmaya başlayacaktır. Ve biz bunun farkına varmadan aslında sürekli düşüncemizde olan şeyler evren tarafından bize hediye edilmek için hazırlanıyor.

  Kuantum yasasının temelinde çekim yasası vardır. Bu yasaya temeline göre zihninde iyi düşünürsen iyiyi, kötü düşünürsen kötüyü kendine çekersin. Aslında tüm zihinler bir enerji alışverişi içerisindedir. Eğer siz odaklanıp bir kişiyi düşünürseniz ve o kişinin bilinçaltına sinyal gönderiyorsunuz. Bu yasayı bilen kişiler, düşüncesini yönlendirerek, düşüncelerine karşılık alabiliyorlar. Bu durumda da, sürekli birini düşünmek karşılıklı mıdır diye sorulduğu zaman bilim insanları buna olarak evet cevabını veriyor.

  Sürekli Birini Düşünmek Hastalık Mıdır?

  Sürekli birini düşünmek karşılıklı mıdır? sorusuna bilimin verdiği cevap birçok insanı tatmin etmemektedir. Kuantum yasası hakkında bilgi sahibi olmayan insanlar, zihinler arasındaki etkileşimi anlamakta zorlanmaktadır. Esasında sürekli bir kişiyi düşünmenin, o kişinin de sizi düşünmesini sağlayacağını anlamakta zorlanan kişiler, sizin hasta olduğunuzu düşünebiliyor.

  Peki, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce de devamlı birini düşünmek hastalık mıdır? Siz düşüncelerinizi yönetebiliyorsanız, bu yaptığınız bir hastalık değildir. Sizin düşüncelerinizi yönetebilecek bir gücünüz olduğunun bilincinde olmazsanız ve bu gücü boş yere kullanmaya çalışırsanız, işte o zaman bu durum sizin için bir hastalık olabilmektedir. Bunu bilerek ve yöneterek düşünmek size her daim pozitif ve olumlu bir etki sağlayacaktır.

  Şahsen tanışmadığın, ünlülerle ya da sosyal medyada görmüş olduğun kişileri düşünmek karşılıklı olamaz.

  Şahsi olarak tanışmadığınız ünlüler ve sosyal medya ile gördüğün insanlar ile olan düşünme bağlantın karşılık bulmayacaktır. Sizin yaşamınızdan haberi olmayan kişiler sizi düşünemez. Bir kişi ile karşılıklı olarak düşüncelere girmek için göz göze gelerek, sohbet etmeniz ve birbirinize hatırlayabileceğiniz anılar bırakmanız gerekmektedir.

  Sürekli Birini Düşünmek Karşılıklı Mıdır?

  Sürekli birini düşünmek karşılıklı mıdır? sorunuzun bilimsel olarak açıklaması, yaşamınızın en güzel anıları ile hafızamızda biriken ve bize zaman içerisinde önemli şeyleri hatırlatmakta rol oynamaktadır. Alış veriş yaptığınız sırada görmüş olduğunuz birini rüyanızda tekrar görerek onu düşünebilirsiniz fakat bu durum onunda sizi düşündüğü anlamına gelmemektedir. Bilimsel yönden cevaplanacak olursa eğer, karşılıklı olarak birbirinizden enerji aldıysanız, etkilenme olduysa eve gittiğinizde de sürekli onu düşünmek, karşılıklı olacaktır.

  Buna bir örnek vermek gerekirse ünlü bir kişiyi düşünün ve bu ünlü  kişi kendisi hakkında bir haber yazan ve devamlı olarak onu düşünen kişileri bilseydi neler olurdu? kelimenin tam anlamıyla delirirdi.

  Neden Birini Sürekli Düşünüyorsunuz ve Bunu Engelleyemiyorsunuz?

  Geçmişte yaşamış olduğunuz, kırılmış ve acı duygularına benzeyen şekilde, ilişkinizde tamamıyla çözülememiş bir şeyler olabilir. Örnek verilirse, birlikte olduğunuz kişi, sizi aldattığı ve bunu destekleyecek kanıtınız olduğundan şüphelenmiş olabilirsiniz, fakat bu konunun hiçbir zaman sonucuna varamadınız. Devamlı bir kişiyi düşündüğünüzde, bir son arıyor olabilirsiniz. Her zaman sizi aldatan biri kadar yaygın ya da acı verici olmak zorunda değildir.

  Bir kişiye değer vermek onu tekrar hayatında geri girmesini istediğin anlamına gelmemektedir. Hemen hemen herkesin hayatının bir alanında, birbirine olan bağı iyi olmasa da ve özellikle ilişkileri sağlıksız gitmiş olsa bile birini düşündüğümüz zamanlar bulunmaktadır. Psikolojik sorunlu veya keyif verici madde kullanımıyla mücadele eden bir eski ilişkiniz olduğunu varsayın. İlişkiniz sağlıklı gitmese de onu önemseyebilirsiniz ve özellikle son konuştuğunuzda iyi bir yerde bırakmadıysanız, nasıl olduğunu merak eder veya nasıl daha iyi olacaklarını merak ettiğinizde düşünebilirsiniz. Bu ise tamamen mantıklı ve bu ilişkiyi atlatamadığın anlamına gelmez. Güzel bir kalbinin olduğu ve bana ne deyip umursamadan edemiyor olabilirsin.

  Her birimizin zaman zaman görmüş olduğu garip rüyalar olur. Bazıları, geçmişten olan birini içerebilir. Tabii burada, bir kişinin, sizi düşündüğünün belirgin bir işareti de, sizinle ilgili bir rüya görüyor olmasıdır, fakat bazen, görülen bu rüyalar rastgele olabilir. Özellikle geçmişinizden birini düşünmek yerine, hayatınızdaki o zamanı düşünüyor olabilirsiniz ve sonuç olarak, bu süre zarfında orada oldukları için, rüyalarınızda ortaya çıkabilirler.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.