Lvbel C5 Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Lvbel C5 Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Lvbel C5 Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? 10 Numara şarkısı ile bilinen Lvbel C5 hakkında merak edilen soruların yanıtlarını bu yazımızda sizler için hazırladık.

LVBEL C5 GERÇEK İSMİ NE?

Rapçi Lvbel C5’in gerçek ismi “Süleyman Burak Bodur” ‘dur.

LVBEL C5 KİMDİR?

Lvbel C5 veya gerçek ismiyle söyleyecek olursak Süleyman Burak Bodur , Türk rapçi ve söz yazarıdır. 2019 yılında çıkarttığı “Drop” adlı şarkıyla müzik kariyerine start veren Lvbel C5, gerçek çıkışını 2021 yılının yaz aylarında Batuflex ile çıkarttıkları “Ralli” şarkısıyla yapmıştır. 2022 yılında ise “C5MODE” adında bir albüm çıkartmıştır.

Lvbel C5 2001 yılında doğmuştur. Lvbel C5 ailesi aslen Sakaryalı’dır. İstanbul’da yaşamaktadır. Lvbel C5’in babasıda müzisyendir.

Lvbel C5 Boyu Kaç?

Lvbel C5 1.87 boyundadır.

Lvbel C5 Kaç Kilo?

Lvbel C5 95 kilodur.

Lvbel C5 lakabının anlamı nedir?

Kuzenleri ile buluştukları bir mekanda Red Label içkisinin markasını görüp etkilenmiştir.Label’in etiket anlamı hoşuna gittiği için Label’i seçmiştir fakat telif haklarından dolayı Lvbel şeklinde kullanmaya karar vermiştir. Lvbel’in tek başına hoşuna gitmemiş ve ek bir şey arayışına girmiş.

C4 bir bomba türü olduğu için, piyasada çok tanınmış olup C4 patlayıcı gibi patlamak manalı olarak C5’i seçmiş ve ortaya Lvbel C5 çıkmıştır.

Lvbel C5 Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/lvbelc5

twitter.com/lvbelcc5

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.