Mehmet Dinçerler Kimdir? Kaç Yaşında? Mehmet Dinçerler Nereli? Ne İş Yapıyor?

  Mehmet Dinçerler Kimdir? Kaç Yaşında? Mehmet Dinçerler Nereli? Ne İş Yapıyor?

  Mehmet Dinçerler kimdir?, kaç yaşında? Mehmet Dinçerler nereli, ne iş yapıyor? Yakışıklı ve sempatik iş insanı Mehmet Dinçerler kimdir? sorusunun cevabı oldukça merak edilmektedir. Mehmet Dinçerler, dünyaca ünlü bir kahve markasının CEO sudur, İş dünyasında başarılı isimler arasında gösterilmektedir.

  Adı ünlü sanatçılarla da anılan yakışıklı iş insanı Mehmet Dinçerler, Hadise, Hande Erçel, Ece Seçkin, Rojda Demirer gibi birçok ünlü isimle adı aşk dedikodularına karışmıştır, ünlü playboy Mehmet Dinçerler aynı zamanda genç yaşta gerçekleştirdiği büyük kariyeri ile adından söz ettirmiştir.

  Mehmet Dinçerler Kimdir?

  Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in oğludur.

  Mehmet Dinçerler Kaç Yaşındadır?

  Başarılı iş insanı Mehmet Dinçerler kaç yaşında olduğu merak edilen sorular başında gelmektedir. Mehmet
  Dinçerler kaç yaşında olduğu ise merak edilmektedir. Mehmet Dinçerler 23.08.1988 doğumludur. 2022 yılı itibarıyla 34 yaşındadır.

  Mehmet Dinçerler’in Burcu Nedir?

  Mehmet Dinçerler başak burcunun sempatik özelliklerini üstünde taşımaktadır.

  Mehmet Dinçerler Evlimidir?

  Hadise ile yaklaşık 1 yıllık beraberliğinin ardından geçtiğimiz mayıs ayında çırağan sarayında sade bir nikahlar evlenen Mehmet Dinçerler 30 eylülde tek celsede boşanmıştır.

  Mehmet Dinçerler Nerelidir?

  Mehmet Dinçerler baba tarafından aslen Gaziantep’lidir. Doğum yeri İstanbul’dur.

  Mehmet Dinçerler’in Boyu Kaçtır?

  İnsanların en çok merak ettiği sorulardan biride Mehmet Dinçerler boyu kaçtır? Sempatik tavırlarıyla herkesi kendine hayran bırakan Mehmet Dinçerler’in Boyu 1,86 dır.

  Mehmet Dinçerler Ne İş Yapmaktadır?

  Mehmet Dinçerler, “Gloria Jean’s’in Türkiye Master Franchise hakkını satın alan Grup DNC Gıda Yönetim Kurulu Başkanı’dır” aynı zamanda. Mehmet Dinçerler, dünyaca ünlü Gloria Jean’s kahve markasının Türkiye CEO’su olarak görev yapmaktadır.

  Mehmet Dinçerler Hangi Üniversite Mezunu?

  Mehmet Dinçerler, Haliç Üniversitesi Endüstriyel ve Ürün Tasarımı Bölümü’nden mezun olmuştur.

   

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.