Sevdiğini Geri Getirme Yolları ve Duası

Sevdiğini Geri Getirme Yolları ve Duası

Sevdiğini Geri Getirme Yolları ve Duası İnsan zaman zaman ayrıldıkları veya terk edildikleri eşini sevgilisini geri döndürmek ister. Bu nedenle farklı yöntemlere başvururlar. Sevdiğini geri getirmek isteyen kişilerin başvurabileceği yöntemlerden biri de duadır. Hangi duaların okunması gerektiği sevdiğini geri getirmek isteyenler tarafından merak edilmektedir.

Aşağıdaki yazımızda sevdiğini geri getirmek için okunması gereken dualar yer almaktadır.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Giden sevgilinizin geri gelmesini istiyorsanız bu duayı okuyabilirsiniz. Duayı okumadan önce abdest alıp, sessiz bir odaya geçiniz. Daha sonra kıbleye dönüş yaparak aşağıdaki duayı okuyun.

Bismillahirrahmanirrahim.

  • Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya Allahü ya Allah.

Eski Sevgiliye Kavuşturan Dua

Ayrıldığınız eşinizin veya sevgilinize yeniden kavuşmak isterseniz aşağıda belirtilen duayı abdest alıp, kıbleye dönerek yürekten okumalısınız.

Bismillahirrahmanirrahim.

  • Allhumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey\’in kadir, ve egusai, Ya Allah, Ya Allah, Allahümme ya Badiü la bidayete leke, ya daimü la nifade leke, Ya Hay, Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet, ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es\’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal, vel veled, vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin, inneke ala küllü şey\’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Sizi bırakıp getiren sevgilinizin dönmesini sağlamak için bu duayı her sabah günde 3 defa okumalısınız. Duayı okumadan önce mutlaka abdest almalısınız. Belirtilen şartlar yerine getirildikten sonra terk eden sevgili geri gelecektir.

Bismillahirrahmanirrahim.

  • “Ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya karrar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, allahüsamed lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.”

Soğumuş Birini Yeniden Aşık Etme Duası

Evliliğinizde veya sevgililik hayatınızda partneriniz bir anda sizden soğuyabilir. Böyle durumla karşılaşan kişiler Allah’a sığınmalıdır. Unutmayalım ki, Allah zor durumda olan herkesin sesini duyar. Bunun için dua edilmesi gerekmektedir. Soğumuş birini kendine aşık etmek isteyen kişiler, abdest alarak aşağıdaki duayı okumalıdır.

Bismillahirrahmanirrahim.

  • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hayyu’l Kayyum Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aliyyu’l hakim Allah’u la ilahe illa Hüve’s Semiu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rahmanü’r Rahim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Vahidü’l Ehad Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ferdü’l Varid Allah’u la ilahe illa Hüve Raufu’r Rahim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aziz’ur Rahim Allah’u la ilahe illa Hüve’z Zahiru’l Batın Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ahadu’s Samed Allah’u la ilahe illa Hüve’l Fettahu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Azizu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hannanu’l Mennanu Deyyan Allah’u la ilahe illa Hüve’l Kadiru’l Kadir Allah’u la ilahe illa Hüve’ Rafiu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rabbü’l Arş’il Azim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Meliku’l Kudüs Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hakku’l Mübin Allah’u la ilahe illa Hüve’l Baisü’l Varis Allah’u la ilahe illa Hüve’l Esmau’l Hüsna Hüve’l Hayy’u la ilahe illa Hu Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn Sübhane Birahmetike ya Erhame’r -rahimin. Ve’l Hamdu -lillahi Rabbi’l Alemin.

Kavuşturan Bağlama Duası

Zor durumda olan insanlar Allah’a sığınır ve ondan yardım ister. Sevdiği ile kavuşamayan kişilerde dua ederek Allah’tan yardım isteyebilir. Bu duayı yürürken, çarşıda, TV izlerken yani her yerde yapabilirsiniz. Aşağıdaki eski sevgili geri döndürecek dua zikri yer almaktadır.

  • Yâ Allah – Yâ Rahman – Yâ Rahîm – Yâ Kavî – Yâ Kâdir.”

Sizden Nefret Eden Bir Kişiyi Aşık Etme Duası

Sizden nefret eden birini kendinize aşık etmek ve yeniden kendinize bağlamak isterseniz aşağıda belirtilenleri yaparak belirtilen duayı etmelisiniz.

  • İlk olarak bir bardak süte 2 kaşık toz şeker koyun.
  • Daha sonra şekerli sütün üzerine “Ya Vedüd” ve “Ya Habib“ esmalarını 99 defa okuyun.
  • Sütü besmele çekerek tek seferde için. İçtikten sonra ise aşağıdaki sözleri söyleyin.
  • “Allah’ım sevgilimin bana olan kara nefreti, şu içtiğim şeker ve süt gibi bembeyaz ve tertemiz bir aşka dönüşsün. Senin mukaddes isimlerin olan Vedûd ve Habib hatırı için sevgilimin kinini ve nefretini, kızgınlığını ve gücenmişliğini aşka ve sevgiye döndür. Sevgilimin kalbini benim kalbime çevir ve ikimizin kalbini de süt gibi bembeyaz kıl. Amin!”
  • Bu yöntemi 3 gün boyunca yaptıktan sonra sizden nefret eden kişi ile aranızdaki buzlar eriyecektir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.