Sosyal Medyada Fenomeni Şulemsi Kimdir? Şule Kayatürk Nerelidir? Şule Kayatürk Kaç Yaşındadır? Şulemsi Ne İş Yapıyor?

   Sosyal Medyada Fenomeni Şulemsi Kimdir? Şule Kayatürk Nerelidir? Şule Kayatürk Kaç Yaşındadır? Şulemsi Ne İş Yapıyor?

   Sosyal medyada Fenomeni Şulemsi Kimdir? Şule Kayatürk Nerelidir? Şule Kayatürk Kaç Yaşındadır? Şulemsi Ne İş Yapıyor? Şulemsi takma adıyla bilinen Şule Kayatürk, 1989 yılında Ankara’da doğdu. 1.75 boyunda ve oğlak burcudur. Lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra bir süre özel bir şirkette çalıştı. 2014 yılında Yasin Türk ile evlendi.

   Şulemsi, sosyal medya platformlarında özellikle TikTok ve Instagram’da aktif olarak paylaşımlar yapmaktadır. Paylaşımlarında genellikle gündelik hayatından kesitler, eşiyle olan ilişkilerini ve zayıflama hikayesini anlatmaktadır. Şulemsi’nin TikTok hesabında 2.2 milyon, Instagram hesabında ise 1.3 milyon takipçisi bulunmaktadır.

   Şulemsi, sosyal medya platformlarında yaptığı paylaşımlar ile geniş bir takipçi kitlesine ulaşmış ve bir internet fenomeni haline gelmiştir.

   Şulemsi’nin sosyal medya platformlarında yaptığı bazı paylaşımlar şunlardır:

   • Günlük hayatından kesitler
   • Eşiyle olan ilişkileri
   • Zayıflama hikayesi
   • Alışveriş videoları
   • Makyaj videoları
   • Yemek videoları
   • Challenge videoları

   Şulemsi, sosyal medya platformlarında yaptığı paylaşımlar ile takipçilerine eğlenceli ve bilgilendirici içerikler sunmaktadır.

   Şulemsi Kaç Yaşındadır?

   Şule Kayatürk Kaç Yaşındadır? Sosyal medyada Şulemsi adıyla tanınan ünlü fenomenin yaşı kaçtır? cevabı, Şulemsi 1989 yılında Ankara’da doğmuştur. 2023 yılı itibarıyla 34 yaşındadır. Şulemsi’nin doğum günü 25 Aralık’tır.

   Şulemsi Aslen Nerelidir?

   Şulemsi, aslen Ankaralı’dır. 1989 yılında Ankara’da doğmuştur. Şule Kayatürk, Lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra bir süre özel bir şirkette çalışmıştır. 2014 yılında Yasin Türk ile evlendi.

   Şulemsi’nin Babası Kimdir?

   Şulemsi’nin babasının ismi kamuoyuna açıklanmamıştır. Şulemsi, babası ile olan ilişkisini sık sık sosyal medya paylaşımlarında dile getirmektedir. Babasının kendisi için çok önemli olduğunu ve onu çok sevdiğini belirtmektedir.

   Şulemsi, bir röportajında babasıyla olan ilişkisini şu şekilde anlatmıştır:

   “Babam benim için çok önemli bir insan. Her zaman yanımda oldu ve bana destek oldu. Onu çok seviyorum ve onunla gurur duyuyorum.”

   Şule Kayatürk’ün babasının mesleği de kamuoyuna açıklanmamıştır. Ancak Şulemsi’nin bir röportajında babasının emekli olduğunu belirtmiştir.

   Şulemsi’nin Boyu Kaçtır?

   Şulemsi’nin merak edilip aranan bir özelliğide boyu kaç cmdir? Şulemsi’nin boyu 1,75 cm dir.

   Şulemsi’nin Kilosu Kaçtır?

   Şulemsi, bir dönem 100 kilonun üzerine çıkmış olsa da büyük bir zayıflama yaşayarak yaklaşık 54 kiloya düşmüştür. Zayıflama hikayesini anlattığı paylaşımları ile birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur.

   Şulemsi’nin Burcu Nedir?

   Şule Kayatürk’ün (Şulemsi) 25 Aralık 1989 doğumludur. Şulemsi oğlak burcudur.

   Şulemsi Evlimidir? Kiminle Evlidir? Çocuğu Varmı?

   Şule Kayatürk‘ün eşi Yasin Kayatürk’tür. Eşi Yasin ile aralarında 7 yaş farkı bulunduğu bilinmektedir. Bu evliliklerinden Kuzey Arel adında bir erkek çocukları bulunmaktadır.

   Şulemsi’nin Oğlunun Adı Nedir?

   Şule Kayatürk’ün (Şulemsi) sevimli oğlunun adı Kuzey Arel’dir.

   Şulemsi’nin Ailesi Hakında Bilgiler;

   Şulemsi’nin ailesi hakkında çok fazla bilgi kamuoyuna açıklanmamıştır. Şulemsi, ailesiyle olan ilişkisini sık sık sosyal medya paylaşımlarında dile getirmektedir. Ancak, ailesinin isimleri, meslekleri ve özel hayatları hakkında fazla bilgi vermemektedir.

   Şulemsi’nin bir kız kardeşi olduğu bilinmektedir. Kız kardeşinin adı ise kamuoyuna açıklanmamıştır. Şulemsi’nin annesinin adı da kamuoyuna açıklanmamıştır.

   Şulemsi, bir röportajında ailesiyle olan ilişkisini şu şekilde anlatmıştır:

   “Ailem benim için çok önemli. Her zaman yanımda oldular ve bana destek oldular. Onları çok seviyorum ve onlara minnettarım.”

   Şulemsi’nin ailesi, onun sosyal medya kariyerinde de ona destek olmaktadır. Şulemsi, sosyal medya paylaşımlarında ailesiyle birlikte olan fotoğraflarını sık sık paylaşmaktadır.

   Şulemsi’nin ailesi, onun için çok önemli bir yere sahiptir. Şulemsi, ailesinin desteği olmadan bugünlere gelemeyeceğini belirtmektedir.

   Şulemsi nasıl değişti.

   Şulemsi ve Dilan Polat’ın İlişkisi Nedir?

   Şulemsi ve Dilan Polat, sosyal medya platformlarında özellikle TikTok ve Instagram’da aktif olarak paylaşımlar yapan iki internet fenomenidir. İkili, sık sık birlikte paylaşımlar yapmaktadır ve yakın arkadaş oldukları bilinmektedir.

   Şulemsi ve Dilan Polat, ilk olarak 2022 yılında bir TikTok videosunda birlikte görünmüştür. Bu videoda, birlikte bir alışveriş merkezinde alışveriş yaptıkları ve yemek yedikleri görülmüştür. İkili, bu videodan sonra da birlikte birçok paylaşım yapmaya devam etmiştir.

   Şulemsi ve Dilan Polat, birlikte yaptıkları paylaşımlarda genellikle eğlenceli ve komik içerikler paylaşmaktadır. İkilinin bu paylaşımları, takipçileri tarafından büyük ilgi görmektedir.

   Şulemsi ve Dilan Polat’ın ilişkisi hakkında daha fazla bilgi bulunmamaktadır. Ancak, ikilinin yakın arkadaş olduğu ve birlikte sık sık vakit geçirdikleri bilinmektedir.

   Dilan Polat, 2023 yılında kara para aklama suçlamasıyla tutuklanmıştır. Tutuklanmasının ardından Şulemsi, Dilan Polat’a destek paylaşımları yapmıştır. Şulemsi, bir paylaşımında Dilan Polat’ın masum olduğunu ve en kısa sürede serbest bırakılacağına inandığını belirtmiştir.

   Şulemsi’nin Eşi Yasin Kayatürk Kimdir? Kürt Mü?

   Yasin Kayatürk eşi Şule Kayatürk gibi sosyal medya fenomenleri arasında yer almaktadır. Ailesi ve özel hayatına ilişkin sık sık paylaşımlarda bulunan Yasin Kayatürk‘ün Youtube’da Yasince adlı kanalı bulunuyor. Eşi Şule Kayatürk ile ayrılan Yasin Kayatürk daha sonra eşi ile yeniden barışmıştır.

   YouTube kanalından eşiyle barışmak istediğinin video klibini yayınlayan Yasin Kayatürk amatör olarak şarkıcılık da yapmaktadır.

   Şulemsi’nin eşi Yasin Türk’ün nereli olduğu hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, bazı kaynaklarda Yasin Türk’ün Ankaralı olduğu belirtilmektedir.

   Yasin Türk’ün sosyal medya hesaplarında doğum yeri veya memleketi hakkında herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Bu nedenle, Yasin Türk’ün nereli olduğu kesin olarak bilinememektedir.

   Ancak, Şulemsi’nin de Ankaralı olması ve çiftin evliliklerinden sonra da Ankara’da yaşaması, Yasin Türk’ün de Ankaralı olma ihtimalini güçlendirmektedir.

   Şule Kayatürk ve eşi Yasin Kayatürk‘ün zaman içindeki değişimi ise göreleri şaşırttı.

   Şulemsi Nasıl Zengin Oldu?

   Şulemsi’nin servetinin kaynağının ne olduğu kesin olarak bilinmemektedir. Ancak, şu olasılıklar üzerinde duruluyor:

   • Sosyal medya kariyeri: Şulemsi, sosyal medya platformlarında özellikle TikTok ve Instagram’da aktif olarak paylaşımlar yapan bir internet fenomenidir. Paylaşımlarında genellikle gündelik hayatından kesitler, eşiyle olan ilişkilerini ve zayıflama hikayesini anlatmaktadır. Şulemsi’nin TikTok hesabında 2.2 milyon, Instagram hesabında ise 1.3 milyon takipçisi bulunmaktadır. Bu takipçi kitlesi sayesinde Şulemsi, reklam gelirleri ve sponsorluklar yoluyla önemli miktarda para kazanmaktadır.
   • Güzellik merkezi işletmeciliği: Şulemsi, bir güzellik merkezi işletmektedir. Bu güzellik merkezinde estetik ameliyat, cilt bakımı, saç bakımı gibi çeşitli hizmetler verilmektedir. Şulemsi’nin güzellik merkezinin de önemli miktarda gelir elde ettiği tahmin edilmektedir.
   • Diğer yatırımlar: Şulemsi, gayrimenkul, finans gibi farklı alanlarda da yatırımlar yapmaktadır. Bu yatırımların da Şulemsi’nin servetine katkıda bulunduğu düşünülmektedir.

   Şulemsi, servetinin kaynağı hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştır. Ancak, yukarıdaki olasılıklardan birinin veya birkaçının onun zenginleşmesine katkıda bulunduğu düşünülmektedir.

   Şulemsi’nin servetinin kaynağının ne olduğu, kamuoyunda büyük bir merak konusudur. Şulemsi’nin bu konuda açıklama yapması, merakı gidermeye yardımcı olacaktır.

   Şulemsi’nin Mal Varlığı Nedir?

   Şulemsi’nin mal varlığının ne kadar olduğu kesin olarak bilinmemektedir. Ancak, çeşitli kaynaklarda farklı rakamlar verilmektedir.

   Özgür Demirtaş, yaptığı bir hesaplamada Şulemsi’nin mal varlığının 1 milyar 555 milyon TL olduğunu belirtmiştir. Bu rakam, Şulemsi’nin sahip olduğu olduğu belirtilen 16 villa, 28 daire, bir helikopter, 173 iş yeri ve bir yatın toplam değerine dayanmaktadır.

   • 16 villa
   • 28 daire
   • 1 helikopter
   • 173 işyeri
   • 1 küçük yat

   Diğer kaynaklarda ise Şulemsi’nin mal varlığının 500 milyon TL ile 1 milyar TL arasında olduğu belirtilmektedir. Bu rakamlar, Şulemsi’nin sosyal medya kariyeri, güzellik merkezi işletmeciliği ve diğer yatırımlarından elde ettiği gelirlere dayanmaktadır.

   Şulemsi, mal varlığının ne kadar olduğu hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştır. Ancak, yukarıdaki rakamlar, Şulemsi’nin oldukça zengin bir kişi olduğunu göstermektedir.

   Şulemsi’nin mal varlığı, kamuoyunda büyük bir merak konusudur. Şulemsi’nin bu konuda açıklama yapması, merakı gidermeye yardımcı olacaktır.

   Şulemsi (Şule Kayatürk) Estetik Yaptırdı Mı?

   Şulemsi estetik yaptırdı cmı?

   Şule Kayatürk (Şulemsi) Gözlerinin aşağıya baktığını ve kendisini çok yorgun, bitkin gösterdiğini ifade etmektedir. Bu ifadenin kendisini çok rahatsız ettiğini ve makyözlük yapması sayesinde yüzündeki olumsuz etkiyi biraz düzelttiğini ifade etmiştir. Saçlarını her iki yandan da örüp bebek lastikleri ile gerdirdiğini ifade eden Şulemsi baş ağrısına yıllar içerisinde alıştığını belirtmiştir. Bu durumun gün içerisinde kendisini çok agresef yaptığını, çok fazla baş ağrısı çektiğini, bir yerlere gidip bir şeyler yapmak istemediğini, sadece fotoğraf çekinmek istediğini ifade etmiştir. Daha sonra bulduğu doktora giderek ameliyat için gün belirlemişlerdir. Bu süreçte uyuyamadığını, ağrılarının ise olmadığını belirtmektedir. 10. günden sonra bantlarının alındığını ve dikişlerinin açıldığını ifade eden Şulemsi 2 ay gözünde şişlik süreci geçirdiğini belirtmiştir. Şulemsi bu ameliyatı ilk yaptırdığında pişman olduğunu ama daha sonra iyi ki yaptırdım dediğini ifade etmiştir. Şulemsi ameliyatı İstanbul’da yaptırmıştır. Ameliyat sonrası gözlerinin yorgun bakmadığını, baş ağrıları çekmediğini ve saçlarının daha rahat olduğunu belirtmiştir.

   Şulemsi (Şule Kayatürk) ve Eşi Nasıl Tanışmıştır?

   Şulemsi (Şule Kayatürk) ve eşi Yasin Kayatürk, 2015 yılında bir arkadaş ortamında tanışmıştır. İkili, ilk görüşte birbirlerinden hoşlanmış ve kısa sürede sevgili olmuşlardır.

   Yasin Kayatürk, Şulemsi’nin sosyal medya paylaşımlarını takip ediyormuş ve ona hayran kalmış. Arkadaş ortamında tanıştıktan sonra da Şulemsi’ye çıkma teklif etmiş. Şulemsi de Yasin Kayatürk’ü sevdiği için teklifi kabul etmiş.

   Şulemsi ve Yasin Kayatürk, 2017 yılında evlenmişler. Çiftin, 2021 yılında bir erkek çocukları olmuştur.

   Şulemsi ve Yasin Kayatürk, evliliklerinde mutlu bir hayat sürmektedir. İkili, sık sık sosyal medya hesaplarından birbirlerine olan aşklarını dile getirmektedir.

   Şulemsi ve Yasin Kayatürk’ün tanışma hikayesi, şu şekilde özetlenebilir:

   • 2015 yılında bir arkadaş ortamında tanışmışlar.
   • İlk görüşte birbirlerinden hoşlanmışlar.
   • Kısa sürede sevgili olmuşlar.
   • 2017 yılında evlenmişler.
   • 2021 yılında bir erkek çocukları olmuş.

   Şulemsi Sosyal Medya Hesapları;

   İnstagram

   e-Mail

   twitter.com

   Tiktok

   Youtube

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.