Ahmet Nur Çebi Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

   Ahmet Nur Çebi Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

   Ahmet Nur Çebi Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Ahmet Nur Çebi, aile şirketinde çalışmaya başladıktan sonra kısa sürede önemli görevler üstlendi. 1986 yılında Kaptan Demir Çelik’in yönetim kurulu başkanlığına seçildi. 1997 yılında ise Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan vekilliği görevine getirildi.

   Ahmet Nur Çebi, Türkiye’nin önde gelen sanayicilerinden biridir. Kaptan Demir Çelik, Çebi Denizcilik, Nur Gemicilik, Çebi Enerji ve Martaş Liman Tesisleri gibi şirketlerin yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir.

   Ahmet Nur Çebi Kaç Yaşındadır?

   Ahmet Nur Çebi, 29 Ekim 1959 tarihinde Trabzon’da doğdu. TED Karabük Koleji’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu.

   Üniversite eğitiminin ardından aile şirketinde çalışmaya başladı. Kaptan Demir Çelik, Çebi Denizcilik, Nur Gemicilik, Çebi Enerji ve Martaş Liman Tesisleri şirketlerinin yönetim kurulu  başkanlığını yürütmektedir. Ayrıca Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekilliği görevini de üstlenmektedir.

   Ahmet Nur Çebi Beşiktaş’a Ne Zaman Başkan Oldu?

   Ahmet Nur Çebi Beşiktaş’a Ne Zaman Başkan Oldu? Ahmet Nur Çebi 2.başkanlığa seçilmesi 2012 yılında Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün ikinci başkanlığına seçildi. Ahmet Nur Çebi’nin başkanlığa seçilmesi 2019 yılında ise Beşiktaş’ın 32. başkanı oldu.

   Ahmet Nur Çebi Evli Midir?

   Ahmet Nur Çebi, Berna Çebi ile evlidir. Ahmet Nur Çebi üç çocuk babasıdır.

   Ahmet Nur Çebi’nin Spor Hayatı

   Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş’ın köklü bir taraftarı olarak bilinmektedir. 2012 yılında Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün ikinci başkanlığına seçildi. 2019 yılında ise Beşiktaş’ın 32. başkanı oldu.

   Ahmet Nur Çebi’nin başkanlığında Beşiktaş, 2021-2022 sezonunda Süper Lig şampiyonluğu ve Türkiye Kupası şampiyonluğu elde etti.

   Ahmet Nur Çebi Eşi Berna Çebi Kimdir?

   Berna Çebi, Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin eşidir. 1965 yılında İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuştur.

   1986 yılında Ahmet Nur Çebi ile evlenmiştir. Elgiz Nur, Mina Nur ve Yaşar Kaptan adlarında üç çocukları vardır.

   Berna Çebi, Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nın sponsoru olan Çebi Holding’in Yönetim Kurulu Üyesidir. Ayrıca, Beşiktaş’ın sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir.

   Berna Çebi, Beşiktaş’ın en aktif ve sevilen eşlerinden biridir. Taraftarlar tarafından “Beşiktaş’ın First Lady’si” olarak anılmaktadır.

   Berna Çebi’nin Hayatı

   Berna Çebi, 1965 yılında İstanbul’da doğmuştur. Babası, Çebi Holding’in kurucusu Ahmet Çebi’dir. Annesi ise Necla Çebi’dir.

   Berna Çebi, ilkokulu ve ortaokulu İstanbul’da tamamlamıştır. Lise eğitimini ise İsviçre’de almıştır.

   1984 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne girmiştir. 1988 yılında mezun olmuştur.

   Mezun olduktan sonra Çebi Holding’de çalışmaya başlamıştır. 2006 yılında Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur.

   1986 yılında Ahmet Nur Çebi ile evlenmiştir. Elgiz Nur, Mina Nur ve Yaşar Kaptan adlarında üç çocukları vardır.

   Berna Çebi’nin Beşiktaş’taki Faaliyetleri

   Berna Çebi, Beşiktaş’ın en aktif ve sevilen eşlerinden biridir. Taraftarlar tarafından “Beşiktaş’ın First Lady’si” olarak anılmaktadır.

   Berna Çebi, Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nın sponsoru olan Çebi Holding’in Yönetim Kurulu Üyesidir. Ayrıca, Beşiktaş’ın sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir.

   Berna Çebi, Beşiktaş’ın maçlarına sık sık katılmaktadır. Taraftarlarla birlikte maç izlemeyi ve desteğini göstermeyi sevmektedir.

   Berna Çebi, Beşiktaş’ın sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir. Özellikle, çocuklara ve kadınlara yönelik projelere önem vermektedir.

   Berna Çebi, Beşiktaş’ın en önemli simalarından biridir. Taraftarlar tarafından sevilen ve saygı duyulan bir isimdir.

   Ahmet Nur Çebi’nin Kaç Çocuğu Var?

   Ahmet Nur Çebi’nin, Mina Nur Çebi, Elgiz Nur Çebi Yavuz ve Yaşar Kaptan Çebi adında üç çocuğu vardır.

   Ahmet Nur Çebi’nin Şirketleri Nelerdir?

   Ahmet Nur Çebi, demir çelik, denizcilik ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Kaptan Şirketler Grubu’nun yönetim kurulu başkanı ve başkan vekilidir. Ahmet Nur Çebi, 29 Ekim 1959 tarihinde Trabzon’da doğmuştur.

   Çebi’nin sahip olduğu şirketler şunlardır:

   • Kaptan Demir Çelik: 1976 yılında kurulan Kaptan Demir Çelik, Türkiye’nin önde gelen demir çelik üreticilerinden biridir. Şirket, Karabük’te bulunan fabrikasında demir çelik ürünleri üretmektedir.
   • Çebi Denizcilik: 1980 yılında kurulan Çebi Denizcilik, Türkiye’nin önde gelen denizcilik şirketlerinden biridir. Şirket, kargo gemileri, tankerler ve yolcu gemileri olmak üzere çeşitli gemilere sahiptir.
   • Nur Gemicilik: 1988 yılında kurulan Nur Gemicilik, Çebi Denizcilik’in bir iştirakidir. Şirket, yolcu gemileri ve feribotlar işletmektedir.
   • Çebi Enerji: 2007 yılında kurulan Çebi Enerji, Türkiye’nin önde gelen enerji şirketlerinden biridir. Şirket, elektrik üretimi, dağıtımı ve satışı yapmaktadır.
   • Martaş Liman Tesisleri: 1999 yılında kurulan Martaş Liman Tesisleri, Türkiye’nin önde gelen liman tesisleri şirketlerinden biridir. Şirket, Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bulunan bir liman tesisine sahiptir.

   Ahmet Nur Çebi, bu şirketlerde yönetim kurulu başkanı, başkan vekili veya yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.