Benlerden Doğal Yolla Kurtulma, Benlerden Kurtulmak Mümkün Mü?

  Benlerden Doğal Yolla Kurtulma, Benlerden Kurtulmak Mümkün Mü?

  Benlerden Doğal Yolla Kurtulma, Benlerden Kurtulmak Mümkün Mü? Sağlıklı ve normal bir ciltte hücreler cildin yüzeyine her bölgeye eşit olarak dağılmaktadırlar. Fakat bazen bu hücrelerin doğal yapısı bozulduğu zaman bir noktada toplanmaktadır işte bu toplandıkları noktalarda koyu renkte izler haline gelirler. Ciltteki benleri benleri ortadan kaldırılması için doğal yöntemler vardır. Bu yöntemleri sizin için kaleme aldık.

  Benlerden Nasıl Kurtuluruz?

  Benlerden kurtulmak isteniyorsa doğal yöntemler tercih edilmelidir. Benleri ortadan tamamen kaldıracak bir krem veya başka bir ürün yoktur. Ben tedavisinde günümüzde en iyi yöntem radyo frekans yöntemidir.

  Ciltteki Benleri Nasıl Yok Ederiz?

  İncir Kökü Benleri Yok Eder mi?

  İncir kökü etkili doğal bir ilaçtır. Benlerin yok etmek için en çok kullanılan doğal ilaçlardan bir tanesidir. İncir kökünü ayıklayıp benin üzerine ve benin çevresine masaj yaparak uygulayın. Bunu günde 3 kez uygulamanız yeterli olacaktır.

  Turp Benleri Yok Eder mi?

  Turp, benleri yok etmek için uygulanmakta olan en etkili doğal ilaçlarından biridir. Turpu rendeleyin ya da ezerek hamur haline getirin. Benin üzerine yapıştırın ve kurumasını bekleyin. Ben yok olana kadar günde birkaç kez olmak üzere düzenli bir şekilde uygulamaya devam edin.

  Sarımsak Benleri Yok Eder mi?

  Bir diş sarımsağı ezin ve hamur haline getirin. Bir parça pamuğun üzerine sarımsağı koyun ve benin üzerine yapıştırın. Pamuğu benin üzerinde bir gece bekletin. Günde birkaç kez olmak üzere 3 hafta boyunca sarımsak tedavisini uygulayın. Sürekli ve düzenli kullanım ile daha hızlı sonuç alınabilir. Benin üzerinde kabuk oluşursa kaldırmaya çalışmayın, leke bırakabilir.

  Çilek Benleri Yok Eder mi?

  Çileği dilimler haline kesin ve ben bulunan yüzeyin üzerine yerleştirin. Benler yok olana kadar çilek tedavisini uygulayın.

  Ananas Benleri Yok Eder mi?

  ananas benleri yok edermi

  Küçük bir dilim ananası 5 dakika süresince benin bulunduğu yerin üzerinde masaj yaparak uygulayın. Ananasın içeriğinde bulunan yüksek oranda sitrik asit ben renginin açılmasını sağlamaktadır. Ananas ile benleri yok etme işlemine birkaç hafta günde bir kez olarak uygulayın. Ananas suyu benin yapısını zayıflatır ve gözden kaybolana kadar silinmesini sağlar.

  Bal Benleri Yok Eder Mi?

  Balın birçok hastalığın tedavisinde kullanıldığı gibi ben tedavisinde de oldukça faydalı bir ilaç olduğunu biliyor muydunuz? Balı benin üzerine uygulayın ve bandajla kapattıktan sonra 1 saat bekletin. Günde birkaç kez uygulayın. Bal tedavisi bir hafta içinde olumlu sonuç verecektir. Çoğunlukla kişiler benleri önemsemez. Ancak yine de renginde ve şeklinde tuhaflık olan herhangi bir ben için doktora başvurmak daha faydalı olacaktır.

  Greyfurt Suyu Benleri Yok Eder mi?

  greyfurt benleri yok edermi

  Bir adet greyfurtun kabuğunu soyun ve suyunu sıkın. Greyfurt suyunu birkaç hafta boyunca günde birkaç kez olmak üzere benin üzerine masaj yaparak uygulayın. Greyfurt, benlerin tedavisinde oldukça etkili bir doğal ilaçtır ve benden kısa sürede kurtulmanızı sağlayacaktır. Greyfurt suyunun yanında greyfurt çekirdeği de ben tedavisinde uygulanabilmektedir.

  İyot Kullanmak Benleri Siler mi?

  İyot, benlerin daha fazla yayılmasını önleyen etkili doğal bir ilaçtır. Bir damla iyot benin üzerine dökün ve kurumasını bekleyin. Günde iki kez olmak üzeri iyot tedavisini her gün uygulayın. Benin üstüne ve çevresine tahrişten koruması için vazelin sürmeyi unutmayın. İyot yemek yerine üzerine uygulamak daha iyi bir tedavidir. İyot tedavisinde yanma hissi ile karşılaşırsanız iyot kullanmayı bırakınız.

  Elma Sirkesi Benleri Yok Eder mi?

  Elma sirkesi benleri yok etmek için en yararlı ve hesaplı doğal ilaçlardan bir tanesidir. Elma sirkesini cildinize uygulamadan önce cildinizi temizleyin ve kurulayın. Ciltte tahriş oluşumunu önlemek için öncelikle ince bir tabaka benin üstüne ve çevresine uygulayın. Bir parça pamuğa birkaç damla elma sirkesi dökün. Yara bandı ile benin üzerine yapıştırın. Hassas ciltler için elma sirkesine biraz su katarak seyreltebilirsiniz. Bu şekilde tahriş ihtimali ortadan kaldırılabilirsiniz. Gece yatmadan önce uygulayın ve bir saat sonra pamuğu kaldırın. Ben kaybolmaya başlayana kadar her gece elma sirkesini uygulayın. Benin üzerinde kabuk oluşursa kaldırmaya çalışmayın, zamanla kendisinin düşmesine izin verin. Bu şekilde yara oluşumu engellenir. Elma sirkesi deri altındaki pigmentlerin renginin açılmasına yardım olur.

  Kaju Fıstığı Benleri Yok Edin

  10-15 adet kaju fıstığını suyun içine atın ve bir gece bekletin. Ertesi gün sudan çıkartın ve ezerek hamur haline getirin. Kaju fıstığı hamurunu benin rengini solana kadar düzenli olarak kullanmaya devam edin. Haftada birkaç kez uygulamak yeterli olacaktır.

  Et Benlerinden Nasıl Kurtuluruz?

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.