Doğan Kabak Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

  Doğan Kabak Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

  Doğan Kabak Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Son zamanlarda insanların Youtube üzerinden tanıdığı Doğan Kabak, ülkemizde merak edilen isimler arasına girmiştir. İşte Doğan Kabak kimdir ve Doğan Kabak hakkında bilgiler.

  Kendisine ait youtube kanalından otomobiller ile ilgili video ve karşılaştırmalar sayesinde ismini tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Doğan Kabak birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Bu yazımızda Doğan Kabak Kimdir? Doğan Kabak Nereli sorularına cevaplar bulacaksınız.

  Doğan Kabak Kimdir?

  Doğan Kabak 23.04.1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir, çalışma hayatında uzun süre otomobil ile bilgiler içeren Evo ve Autocar isimli dergilerde çalıştı, şimdi ise çalışma hayatına TopGear dergisinde devam etmektedir. Aynı zamanda Doğan Kabak, Health & Fitness gibi spor dergilerinin gibi dergilerin yazı işleri müdürlüğünü üstlenmiştir. Doğan Kabak’ı Türkiye’de birçok insan youtube kanalında yapmış olduğu araba karşılaştırmaları ve inceleme videolarından tanımıştır. Doğan Kabak bir dönem katılmış olduğu ralli yarışlarında sıralamaya girerek ödüller kazanmıştır.

  Doğan Kabak, youtube kanalı üzerinden yaklaşık 2 milyondan fazla aboneye sahiptir. Acun Ilıcalı’nın düzenledği Exatlon Challenge Türkiye 2019 isimli yarışmaya katılarak tanınırlığını attırmıştır.

  Daha önce birçok ralli yarışlarında yer almış ve kazanarak dereceler elde etmiştir. Mitsubishi Lancer EVO VIII 3 birincilik 2 ikincilik kazandı ayrıca 2014 Türkiye Autocross Şampiyonası 7. Sınıf’ta 1.lik kazandı.

  Doğan Kabak youtube kanalında piyasaya yeni çıkacak yeni modelleri, modifiye araçları, gibi çok geniş anlamda otomobile ait olan herşeyi inceleyen youtube kanalından videolarla anlatan Doğan Kabak son zamanlarda adından oldukça söz ettirmektedir.

  Sektör olarak otomobil alanında tanınmış bir fenomen olan Doğan Kabak, 2017’nin sonunda başlayan YouTube macerasında bugüne dek 2022 yılı sonuna kadar 2 milyon takipçiyi geçmiştir.

  Resmi web sitesi

  dogankabak.com.tr

  Facebook adresi

  @dogan.kabak.10

  Twitter adresi

  @dogan_kabak

  Instagram adresi

  @dogankabak

  YouTube adresi

  @Dodoeskabak

  Doğan Kabak Evli mi?

  Ünlü youtuber Doğan Kabak, Halime Yeşilyurt ile evlidir.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.