Engellenen Erkek Psikoloji, Her Yerden Engellenen Erkek Ne Hisseder?

  Engellenen Erkek Psikoloji, Her Yerden Engellenen Erkek Ne Hisseder?

  Engellenen Erkek Psikoloji, Her Yerden Engellenen Erkek Ne Hisseder? İlişkilerde zaman zaman her şey yolunda gitmeyebilir. Bazen erkekler bazen de kadınlar karşı tarafa ısrarcı davranır. Bu durumdan rahatsız olan birçok kadın engellemek durumunda kalır. Bu durumda birçok erkek kendini kötü hisseder.

  Aşağıdaki yazımızda engellenen erkek psikolojisi ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır.

  Kadınlar Neden Erkekleri Engeller?

  Bu sorunun cevabı oldukça basittir. Birçok kadın rahatsız edilmek istemediği için erkekleri engellemektedir. Ama bir kadının engellediği erkeği seviyor anlamı taşımaz. Genelde kırılan ve konuşmak istemeyen kadınlar erkekleri engeller. Bu nedenle engellenen erkek kendini kötü hisseder. Ama bir süre belki de hiç konuşmamak, ilişkiyi zamana bırakmak iki tarafa da iyi gelebilir.

  Engelleyen Kadın Geri Döner Mi?

  Bir kadın engelliyorsa o kişi ile konuşmak istemediği anlamına gelmektedir. Engelleyen kadınların psikoloji ne zaman düzelir bunu kestirmek zordur. Eğer erkek kadını kıracak üzecek bir şey yaptıysa ilk önce bu hatasını telafi etmeye çalışmalıdır. Eğer kadın tarafından telafi olmayacak bir durum ise bunu zamana bırakmalıdır.

  Engelleyen Kadın Sevmiyor Mu?

  Engelleyen kadın sevmiyor mu?, gibi sorular birçok erkek tarafından merak edilmektedir. Engelleyen kadının sevip sevmediği hakkında net bir şey söylemek mümkün değildir. Bunu sadece ilişkiyi yaşayan kişiler anlayabilir. Engellenen erkek ilk olarak neden engellendiğini tespit etmelidir. Genelde kadınlar kızdıklarında ve konuşmak istemediklerinde engellemektedir. Böyle bir durumla karşılaşan erkeklerin tartışmayı sonlandırıp, iki tarafında ilişki hakkında sağlıklı düşünmesi gerekmektedir.

  Engellenen Erkek Ne Hisseder?

  Engellenen erkekler eğer gerçekten sevmiyorsa bir kadın tarafından engellenmeyi umursamayacaktır.

  • Gönlünü Almaya Çalışır.

  Kadınlar genelde konuşmak istemediğinde ve kırıldığında engeller. Bir kadının kırılmasındaki en önemli neden ise, erkeğin onu kırmasından kaynaklanır. Bu nedenle erkek kadının gönlünü almaya çalışır. Bazı kadınlar bu konuda nettir. Fakat bazılarına sürpriz yapılırsa engelleme sorunu ortadan kalkabilir.

  • Zaman Bırakır.

  İkili ilişkide eğer kadın erkeği engelliyorsa,  en doğrusu ilişkiyi zamana bırakmaktır. Çünkü insan bazen ilişkide her şeye objektif bakamayabilir. Zamana bıraktıktan sonra daha ilişkinizi daha sağlıklı gözden geçirebilirsiniz.

  Bir Erkeği Engellemek Onu Suçlu Psikolojisine Sokar.

  Erkek bir kadın tarafından engellendiği zaman, karşısındakini üzdüğünü hissetmesi doğaldır. Birçok erkek, kadınları kızdırmak gibi bir eylemde bulunmak istemez, bunun için, eğer kadın açıklama yapmadan onu engellerse ki bu erkeğin suçluluk duygusuna kapılmasına yol açar ve ve suçluluk duygusunu daha yoğun hale getirir.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.