Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir? Nasıl Davranılır?

  Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir? Nasıl Davranılır?

  Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir? Nasıl Davranılır? Hemen hemen her ilişkide kadınların yaşadığı sorunlardan biri erkeklerin umursamazlığıdır. Birçok kadın umursamaz erkeğe nasıl ders verileceğini araştırmaktadır. Umursamaz erkeğe ders vermek için kadınların somut adımlar atması gerekmektedir.

  Bu yazımızda “Umursamaz erkeğe nasıl ders verilir?” ve “Kadınlar umursamaz erkeğe nasıl davranmalıdır?” gibi merak edilen soruların cevapları yer almaktadır.

  Umursamaz Erkeğe Nasıl Davranılmalı?

  İlişkinizde veya arkadaşlığınızda sizi umursamayan bir erkek arkadaşınız varsa yapmanız gereken farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler aşağıdaki yazımızı okuyarak bilgi edinebilir.

  İlgisiz Kalmak

  Sizi umursamayan birine ilgisiz kalmak, ders vermek için kullanılan ilk yöntemdir. Bu yöntem genellikle sizi umursamayan erkeğin zoruna gidecektir ve size daha çok ilgi gösterecektir. İlgisiz kalma yönteminde uygulayabileceğiniz şeyler mesajlara geç cevap vermek, görmezden gelmek vb. durumlar olabilir.

  Değer Verdiğinizi Belli Etmeyin

  Unutmayalım ki kaçan kovalanır. Bu nedenle birçok erkek kadını elde edene kadar peşinden koşar. Kadını elde ettikten sonra genelde daha umursamaz olurlar. Bu nedenle bir erkek eğer umursamaz davranıyorsa, değer verdiğinizi belli etmemelisiniz. Böylece erkek daha bu durumun nedenini düşünecektir. Sizinle konuşmaya çalışacaktır.

  Mesajlarına Geç Cevap Verin

  Seven kadın genelde telefon başında kişiden gelen mesajları beklemektedir. Sizi umursamayan birinin mesajına anında cevap vermeyin. Size nasıl davranıyorsa öyle davranın. Mesaj attıktan sonra belirli bir süre geçmesini bekleyin. Ya da mesajına görüldü atın.

  Mesaj Atmayın

  Sizi umursamayan birine mesaj atmanıza gerek yoktur. Çünkü mesaj atsanız dahi bu kişi için bir anlam ifade etmez. Günlerce sizden mesaj alamayan kişi, sizi merak edecektir. Sizden günlerce mesaj alamayan umursamaz erkek, yaptığı hatanın farkına varacaktır.

  Sınırlarınızı Belirleyin

  Sınırlanızı belirleyin

  Bir erkekle sınırlarınızı belirlemelisiniz.  Çünkü ilişkide belirli sınırlar olmadığı takdirde kadın ve erkek arasındaki ilişki düzenli bir şekilde ilerlemez.  Mesela kıskanç biriyseniz, neden kıskanmanız gerektiğini, neden böyle yaptığınızı karşı tarafa açıklayın. Bir olayın nedenini açıklamak belki de umursamadığı anlamına gelmez.

  Sosyal Medyada Aktif Olun

  Sosyal medyada aktif olursanız, bu onu umursamadığınız onsuz da yaşamınıza devam ettiğiniz anlamına gelmektedir. Erkekler bunu kıskanır ve bu sayede onun dikkatini çekmiş olursunuz. Sosyal medyada her gördüğünüzü paylaşmayın. Gittiğiniz mekanları, arkadaşlarınızla takıldığınız ortamları paylaşırsanız, daha çok ilgi çekebilirsiniz.

  Ailenizle, Arkadaşlarınızla ve Çevrenizle Daha Çok İlgilenin

  Kadınlar sevdiğinde genelde odak noktası sevdiği erkektir. Fakat sizi umursamayan birini sizin de umursamanıza ilgi göstermenize gerek yok. Bunun yerine ailenize ve arkadaşlarınıza daha fazla vakit ayırmalısınız. Umursanmadığını gören erkek muhtemelen neden umursamadığınızı düşünecek ve size daha çok ilgi gösterecektir.

  Yeni Bir İlişkiniz Var Gibi Gösterin

  Yeni bir ilişki yapmak veya bu yolda gözükmek erkeğin sizi umursaması için en etkili yöntemdir. Fakat bu durum erkekten erkeğe göre değişebilir. Ancak onu bırakabileceğinizi, ondan başkası ile de olabileceğinizi gördüğünde bu durum onu doğru yola teşvik edebilir.

  Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir?

  Bir kere kesinlikle erkeğin peşinden koşmayı bırakın, gizemli olun, meşgul olmayı bilin, ortak tanıdıklarınızdan yararlanın, onların sizi ona hatırlatacak şeylerden bahsetmesini sağlarsanız bu merak uyandıracaktır. Onun aklında bir rakibi varmış izlemini uyandırın ama aşırıya kaçmadan yapmalısınız ki ilişkinize zarar vermesin.

  Aramayan Erkek Nasıl Aratılır?

  Asla sık sık mesaj atmayın ve aramayın, ortak arkadaşınızla dertleşmeyin, bu ona sizi anlatacağı gibi yanlışda anlatabilir bu ayrılığa kadar gidebilir.

  Soğuk Davranan Erkeğe Nasıl Davranmalı?

  Eğer bir erkeğe fazla kıskançlık yaparsanız, aşırı kontrol altına almaya çalışırsanız bu erkekleri ürkütür ve soğumasına sebep olur. Aynı zamanda değiştirmeye kalmanızda uzaklaşmasına neden olur bu adımlardan kesinlikle uzak durmalısınız. Tabi birde cinselliği sizinle yaşadıktan sonra başka kadınlara yönlenen erkekler vardır. Bu tip erkeklerden cinselliği hemen kesin ve uzak durmanız ona önemsizmiş gibi davranmanız sizin tavrınızı ortaya koyacaktır.

  Uzaklaşan Erkeğe Nasıl Davranmalı?

  İlk önce bu ilişkinin bittiğini kendinize kabul ettirerek davranmaya başlayın, ona göre olgun adımlar atın ve birkaç gün müsait değilim seni sonra ararım gibi mesaj atın sizi merak edecektir ve aynı zamanda ilişkide karar veren taraf onun olmadığını hatırlatmış olursunuz.

  Umursamaz Kocaya Nasıl Ders Verilir?

  Onu onun davranış şekliyle karşılık verin, sizde umursamaz olun ve mesajlara geç cevap verin, aramalarını açmayın, sorularına karşı kayıtsız kalın cevap vermeyin, sosyal medyaya odaklanıp aynı odada onu yalnızmış gibi hissettirin. Ona karşı aşırı sevgi ve ilginizi göstermeyin çünkü sevgi ve ilgi onu şımartır.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.