Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu?

   Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu?

   Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Konuşur Mu? Kadınların yaşamlarına dahil olan erkekler ile ilgili merak edilen soruların başında ciddi düşünen erkek cinsellik konuşur mu? sorusu gelmektedir. Özellikle de erkeklerin cinselliğe karşı olan tutumu kadınların sık sık kafasında değişik düşüncelere neden olmaktadır ve birçok zaman da karşısında ki erkeğin kendilerini gerçek anlamda sevmediklerini ve kendileri ile evlenmeyi de düşünmediklerini sanırlar.

   Bu yüzden kadınlar kendilerini bedeni için değil, kendisi olduğu için sevebilecek erkek isterler. Karşısında ki erkeğin cinsellikten önce saygı duymasını beklerler. Ciddi düşünen erkek cinsellik konuşur mu? bunu da karşınızda ki kişiyi tanıyınca, neden bu şekilde konuştuğunu anlamalısınız, sizi denemek için mi? yoksa sizi sadece cinsellik için istiyor?

   Bir Erkek Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranır?

   • Ciddi olarak düşünen erkek, karşısında ki kişiye saygı gösterir, ilişkisini yıpratacak olaylardan uzak durur.
   • Bir erkek ciddi bir ilişki hayalini kuruyorsa, kesinlikle hata yapmaktan korkar, sevdiği uzaklaşacak korkusunu taşır.
   • Bir erkeğin ciddi bir ilişki düşündüğünü gösteren en önemli adım sevdiğinden ailesine bahsetmesidir.
   • Sizin arkadaşlarınızı, çevrenizi tanımak ister; sizi de kendi çevresine tanıştırmaktan çekinmez.
   • Geleceğe dair planlar yapar, genelde kendinizi onunla hayal kurarken bulursunuz.
   • Sizin yanınızda çocuk sevdiğinden, evlilik hakkındaki fikirlerinden sıklıkla bahseder.
   • Erkekler ciddi ilişki düşündüğü kadınları sosyal çevrelerinde el üzerinde tutmaya özen gösterir. Sizi sıklıkla onurlandırır.
   • Sizden beklentilerini sıklıkla dile getirirler, örneğin “iyi yemek yapman benim için önemli” gibi. Bu gelecek hayallerinin de bir parçasıdır.
   • Sorumluluk alırlar, tutumlu davranırlar. Kısaca bir erkek hayatına ciddi düşündüğü bir kadını aldıysa geleceğini kurgulamaya başlar. Aile kurabilecek yeterliliğe sahip olmaya çalışır.
   • Yaşanan sorunlar konusunda karşılıklı anlayışa önem verirler ve ciddi düşündükleri kadınları üzmekten, kırmaktan son derece çekinirler. 

   Seven Erkek Cinsellik Konuşur mu?

   Karşısında ki kişiyi gerçekten seven erkek, cinsellikle ilgili konuşmaz. Çünkü cinsellikten önce gelecek sevgi, saygı olmalıdır. Ciddi olarak düşünen erkek cinselliği ikinci plana atarak, karşısındakini hak etmiş olduğu  değeri, sevgiyi vermelidir öncelikle, paylaşılacak o kadar güzel şeyler var ki, öncelikle aile olabilecek miyiz sorularını sormalıdır?

   Her Sevgili Cinsellik Konuşur mu?

   Hayır, her sevgili cinsellik konuşmaz, duygular ve davranışlar her insanda değişiklik göstermektedir. Tabi bu karşılıklı anlayışa bağlıdır, bir kesim bundan hoşlanırken, başka bir kesim konuşmaktan  hoşlanmaz, cinselliğin sadece zamanı geldiğinde lafı bile açılmadan yaşanmasını isterler.

   Sevgilimle Cinsellik Yaşamam Doğru mu?

   Bu soru sıklıkla merak edilen soruların başında gelmektedir. Eğer sevgilinizle kendi arzu ve isteğinizle bir cinsellik yaşıyorsanız, bunun doğru mu? yanlış mı? olduğunun kararı sizdedir. Fakat cinselliği karşı tarafı kaybetmemek için yapıyorsanız, bunu yapmayın sizi terk ettiğinde çok pişman olursunuz, eğer ki siz cinselliği istemediğiniz için sizi terk edecekse, zaten sizi hiç sevmemiştir, bırakın gitsin. Bu soruda vereceğiniz karar tamamıyla size aittir.

   Sevgilim Cinsellik Konuşmak İstediğinde Ne Yapmalıyım?

   Sevgiliniz sizinle cinsellik hakkında konuşmak istediğinde, onun değil sizin bu konuda ne düşündüğünüz önemlidir. Eğer ki bu konulardan hoşlanmıyorsanız kesinlikle konuşmamalısınız çünkü vicdanınızın rahat olmayacağını bilmelisiniz, sonra kendinizi sorgulamayın. Cinsellik değil hangi konu olursa olsun sizin düşüncelerinize ters olan hiçbir konuda kimse sizi zorlamamalı, önce siz kendinize saygı duymalısınız ki, karşınızda ki size saygı duysun.

   Erkekler Neden Cinsel İçerikli Konuşmak İster?

   Ciddi düşünen erkek, sevgilisi ile en son konuşacağı şeydir cinsellik, çünkü ilk önce ömrünü birlikte geçireceği kişiyi tanımak isteyecektir. Huylarını, davranışlarını ve neyi sevip, sevmediğini çözmeye çalışacaktır, aile olmanın hesaplarını yaparken, zaten evlenince cinselliği yaşayacağı bir kişiye bu konulardan pek konuşmaktan hoşlanmaz. Tabi sevgililik süresince ufak dokunmalar, temas etmek, yakın durmak istemesi yanlış anlaşılmamalıdır.

   Evlenecek erkek cinsellikten konuşur mu? Bir de davranışlar erkekten erkeğe değişebileceği için önyargıda bulunmamanızı tavsiye ederiz.

   Cinsellikten bahseden erkek seviyor mudur?

   Bu soru özelliklede bir ilişkiye yeni başlayan kadınların oldukça kafasını karıştırmaktadır. Bir erkeğin cinsellikten bahsetmesi sevmiyor anlamına gelmemelidir, bazı erkekler sizi sevse de az da olsa cinsellikten bahsedecektir. Burada konuşmalar da dikkat edeceğiniz konu siz lafı değiştirdikçe o tekrar lafı cinselliğe getiriyorsa burada dikkat etmeniz gerekir. Seven erkek te konuşur fakat üstelemez, ısrarcı olmaz.

   Cinsel yakınlık, yaşanan ilişkide önemli bir yer almaktadır. Cinsel ilişki de eksikliğin ne olduğunun bilmek çiftler için önemlidir. Olması gereken ilişki; her iki kişinin de kabul edilebilecek bir şekilde, birbirlerini istemeleri, aynı zamanda ve rahat bir şekilde cinsel ilişkide bulunmaktır. Bir ilişkide tek taraflı istenen cinsel ilişki doğru değildir, hiçbir önemi de yoktur.

   Ön Sevişme Ne Demektir?

   Ön sevişme demek, cinsel birleşme öncesinde hem bedeninizi hem de ruhunuzu cinsel birleşmeye hazırlamaktır. Ön sevişmenin uzun tutulması, çiftin birbirine olan bağının kuvvetlenmesi ve özellikle ilk defa cinsel ilişkiye girecek kişiler için oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

    
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.