Aldatan Kadın Nasıl Davranır?

  Aldatan Kadın Nasıl Davranır?

  Aldatan Kadın Nasıl Davranır? Ülkemizde “erkek aldatır” sözü artık gerçekliğini yitirmektedir. Günümüz kadınlarının iş hayatlarındaki başarıları ile kendi ayaklarının üzerinde durmasıyla, erkeklere olan ihtiyaçları azalmaya başlamıştır. Bir kadın kendi hayatını kazanmasıyla özgüveni yükselmiştir, artık kazandığı bu güçle, dışarı çıkarken bile eşinin rızasına gerek duymamaktadır. Zaman kadınları daha çağdaş ve ayakları yere basan bir nesil haline getirmiştir.

  Eşinin / sevgilisinin ilgisizliği vardır yada yoktur, kadının neden aldattığı ile ilgili çok çeşitli nedenleri olabilmektedir. Evlilik sadakat üzerine kuruludur, bu beraberliği yıkacak olan en önemli neden ise aldatmadır. Kadın genel olarak ruhsal yönden aldatmaya daha meyillidir, bedensel olarak aldatma ise ruhsal yönü tatmin ettikten sonra meydana gelmektedir. Kadınlar, erkeklere göre daha duygusal oldukları için, erkeğin onun ruhuna hitap etmesini beklemektedir, kadına gösterilen sevgi, saygı ve şefkat ne kadar yüksek olursa, kadın o denli evine bağlılığı artmaktadır.

  Peki aldatan kadın nasıl davranır? Bunu birkaç başlıkta sizin için toplamaya çalıştık.

  Telefonda Fazla Vakit Geçirmeye Başladıysa

  Son zamanlarda yaygın olan sosyal medyada paylaşımlar moda oldu. Ne yiyip, ne içtiğini paylaşanlar, gezdikleri yerleri paylaşanlar oldukça sıklaştı. Eğer eşiniz normalde olmadığı kadar telefonu yanından ayırmıyorsa, devamlı olarak fotoğraf paylaşmaya başladıysa, gittiği yerleri paylaşıyorsa bu birisi tarafından görülme, beğenilme isteğinin başlangıcıdır. Buna dikkat etmek gereklidir.

  Kendine Bakmaya Başladıysa

  İlişkisinde veya evliliğinde artık aradığını bulamamaya başladıysa, yeni bir arayış içine girmeleri muhtemeldir. Bir anda imajını değiştirmeye başladıysa, kuaföre gitme aralığı sıklaştıysa, kendine olduğundan daha fazla bakıyorsa ve alışverişte uzun saatler harcıyorsa, kendine, giyimine ve saçlarına vakit harcıyorsa aldatıyor denmese bile tipik bir kadının aldatmaya başladığının bir takım göstergeleridir.

  Cinsel Soğukluk Başladıysa

  Eşiyle artık beraber olmak istemiyor, türlü bahaneler uyduruyorsa tehlike çanlarının çalmaya başladığı gösterir. Bu tam tersi bir durumda olabilir, hiç yapmadığı gibi sizinle değişik fanteziler denemek istiyorsa, değişik fantezi iç çamaşırları alıp, giyiyorsa ve yatakta sizi tatmin değil de, kendini tatmin ediyorsa, aldattığını işaret eden durum olabilir.

  Agresif Davranışlar Başladıysa

  Eski halinden çok farklı olarak, daha sinirli ve agresif davranışlar sergilemeye başlarlar. Artık eşinin söylediği her söz batar olmuştur, çünkü eskiden aşkla baktığı adama artık donuk bakıyorsa ve gözlerini sürekli kaçırıyorsa, ya onu sinirlendirecek bir şey yaptınız yada artık sizi gözden çıkartmıştır.

  Sizi Serbest Bırakmışsa

  Önceleri yalnız bir yere gitmenize, arkadaşınla dışarı çıkmana, her defasında türlü sorular sorup neden geç geldiğine ve nereye gittiğini soran bir kadın gitmiş ve yerine size bekarmışsınız gibi davranmaya başlamışsa, hatta dışarı çıkıp arkadaşlarınızla buluşmanızı destekler haline geldiyse, bu durum sizi sevindirmesin, aksine endişelenin.

  Sizi Beğenmemeye Başladıysa

  Eskiden davranışlarınızı ve konuşmalarınızı beğenen hatta öven kadın gidip, yerine sizi küçümseyen bir hal aldıysa, davranışlarınız artık hoşuna gitmiyorsa, artık sizi beğenmemeye başladıysa, çünkü aklında 2. bir erkekle kıyaslamaktadır.

  Evde Huzursuzluk Başladıysa

  Aldatan kadın, sakladığı şey ağır geldiği için artık içinde büyüyerek ağırlaşmaya başlar. Bunun için uyku düzeni kaçar, evde gülümseyemez, neşesi kaçıktır, 2 kişinin arasında kalmanın huzursuzluğu ortaya çıkmaktadır.

  Ama unutmayın kadının aldattığını yakalamak imkansızdır, eğer yakalanmak istemiyorsa, aldattığını ispatlayamazsınız, kadın bunun için aldatmadığına inandıracak hazırlıkları önceden planlamıştır. Ancak eşi veya sevgilisi umurunda değilse o zaman yakalayabilirsiniz.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.