Mesut Can Eray Kimdir? Nerelidir?

   Mesut Can Eray Kimdir? Nerelidir?

   Mesut Can Eray Kimdir? Nerelidir? Son günlerde merak edilen, araştırılan kişilerden birisi youtube fenomeni Mesut Can Eray. Kaç yaşında olduğu, burcu, nereli olduğu,  neden sınır dışı edildiği gibi soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

   Mesut Can Eray Kimdir?

   Avrupa’nın farklı ilçelerinde röportaj yapan, videolar çeken YouTube fenomenidir. Mesut Can Eray son günlerde sınır dışı edilmesiyle gündemdedir.
   17 Mayıs 1999 doğumlu fenomen Avusturya da doğmuştur. Mesut TV adında YouTube de 2 milyon abonesi olan Mesut Can aslen Samsunlu dur. Sorduğu cinsel içerikli sorular ve yorumlarıyla tepkilere sebep olmuştur.

   Mesut Can Eray Nereli?

   17 Mayıs 1999 doğumlu Mesut Can ERAY Avusturya doğumlu, aslen de Samsunlu dur.

   Mesut Can Eray Kaç Yaşında?

   Sorduğu cinsel içerikli sorular, sınır dışı edilmesi, kısa sürede milyon takipçiye ulaşan Mesut Can Eray 1999 doğumlu 23 yaşındadır.

   Mesut Can Eray Sınır Dışı Edildi Mi?

   Mesut Can Eray Sınır Dışı Edildi

   Viyana’da Türkçe bilmeyen bir kadına yaptığı yorumlar sebebi ile Avusturya polisi tarafından kendisine ulaşılan YouTube fenomeni sınır dışı edildiğini kısa süre önce paylaştığı video ile paylaşmıştır. Pasaportu elinden alınmıştır.

   Mesut Can Eray Evli Mi?

   Avrupa’da çektiği videolarla tanınan Mesut Can Eray evli değildir. Daha önce Güldane ismindeki eşinden ayrılmıştır.

   Mesut Can Eray Nasıl Ünlü Oldu?

   Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde cinselliğin vurgulandığı videolar ve sokak röportajları yaparak tanınmıştır. Viyana’da çektiği son videoda Türkçe bilmeyen kadına yaptığı yorumla da gündem olmuştur.

   Mesut Can Eray’ın Boyu Kaçtır?

   Mesut Can Eray’ın Boyu 1.78 metredir.

   Mesut Can Eray’ın Kilosu Kaçtır?

   Mesut Can Eray 86 kilodur.

   Mesut Can Eray’ın Burcu Nedir?

   17 Mayıs 1999 doğumlu Mesut Can Eray boğa burcudur.

   Mesut Can Eray’ın Açıklaması

   Avusturya’nın başkenti Viyana da yaşanan taciz içeren , Türkçe bilmeyen kadına sarfettiği yüz kızartıcı sözler sebebiyle sınır dışı (deport) edildiği  söylenen Mesut Can Eray paylaştığı video ile şöyle bir açıklama yaptı:

   “ Türkiye’ye geldim çünkü deport edildim. Pasaportumu hepsini aldılar. Artık Türkiye deyim. Kısmetmiş. Artık burada yuvarlanıp gideceğiz. Biz mizahçıyız.” diyerek konuştu. Özür dilemeyeceğini belirten fenomen kendisine karşı  tacizci damgasına sebep olan kişilerden şikayetçi olacağını belirtti.

   Mesut Can Eray’ın Sosyal Medya Adresleri;

   Sosyal paylaşım siteleri; İnstagram @mesutcanerayofficial , Youtube; @MesutCanErayOfficial kullanıcı adı ile paylaşım yapmaktadır.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.