Bir Erkeğin Aklından Çıkmamak İçin Ne Yapılmalı?

   Bir Erkeğin Aklından Çıkmamak İçin Ne Yapılmalı?

   Bir Erkeğin Aklından Çıkmamak İçin Ne Yapılmalı? Kadınların yaşadığı beraberliklerinde sevdiği ile olan ilişkilerinde şüphesiz erkeğe göre daha bağlıdır. Bu durumda da devamlı olarak sevdiğinin aklında kalma arzusunun artmasına sebep olmaktadır. Bu sevgili olsun yada uzaktan sevdiğiniz bir erkek olsa da bu fark etmez. Bu yazımızda bir erkeğin aklından çıkmamak için ne yapmalı hakkında bilgiler vereceğiz. Yeni tanışmış olduğunuz yada beraber olduğunuz erkek arkadaşınızın devamlı olarak kendisini düşünmesini istemesi kadar doğal bir şey yoktur.

   Peki, bir erkeğin devamlı sizi düşünmesini sağlamak mümkün müdür? Bu sorunun cevabı kesinlikle Evet! Bir erkeğin aklından çıkmamak için yapabileceğiniz birçok yol vardır.

   Bir Erkeğin Aklından Çıkmamak İçin Neler Yapılabilir?

   Bir erkeğin aklından çıkmamak için yapılması gereken bir çok şey var. Yazımızda sizin için uygulayabileceğiniz yöntemleri sıraladık, karşınızdaki erkek ister beraber olduğunuz erkek arkadaşınız olsun, isterse uzakta beğendiğiniz bir erkek olsun. Sıralayacağımız bu yöntemler kesinlikle işe yarayacaktır.

   İşte size bir kaç ipucu.

   Dudaklarınızı Kullanmayı Deneyin.

   Kesinlikle bu yöntem gerçekten işe yarar. Bir erkeğin aklından çıkmamak için yapabileceğiniz en kolay görüntü dudak rujunuz ve rengini iyi seçmenizdir.

   Onunla İlgilenmiyormuşsunuz Gibi Yapın

   Hoşlandığınız erkeğin dikkatini çekmek ve sürekli düşünmesini sağlamak için bulunduğunuz ortamda o yokmuş gibi davranın. Kendisini dışlanmış olarak hissedecektir. Bir zaman sonra onu da bulunduğunuz ortama dahil ettiğiniz zaman sizi aklından çıkaramayacağından emin olabilirsiniz.

   Şakacı İltifatlar Edin

   Erkekler samimi şakalardan çok etkilenirler. Kalabalık bir ortamda fark etmemiş gibi ona rastlayın ve gülerek ona örneğin “sevimli insanların yanında sakarlığım tutuyor” dediğinizde onun gururunu okşayarak sizi düşünmeden edemeyecektir.

   Göz Teması Kurun.

   Birçok insanın yaptığı gibi gözlerinizi kaçırmak yerine doğrudan gözlerinin içine bakın ve gülümseyin. Bu size inanılmaz derecede özgüvenli olduğunuzu gösterecektir ve eğer cesaretli ise gelir ve sizinle konuşur. Her akşam sizin ona bakışınızı düşünecek ve devamlı sizin bakışlarınızdaki anlamını çözmeye çalışacaktır. İşte bir erkeğin aklından çıkmamak için olağanüstü bir ipucu.

   Kıyafetlerine Yorum Yapın.

   Onun giydikleri hakkında olumlu yorumlar yapın. Böyle yorumlar çoğunlukla erkeklerin başına gelmemektedir, bunun için onunla ilgileniyor gibi yaparsan bu onun aklından hiç çıkmayacaktır. Onların egolarını okşamanız size hiçbir şey kaybettirmez.

   Eğlenceli Bir Şekilde Ona Dokunun.

   Bu hareketin onunla ilgilendiğini anlamasına sağlar ve ilgisini çekerek, onunda sana karşı ilgi duymasına, size karşı sıcak hissetmesine yardımı olur. Eğer ki erkek arkadaşının sizi devamlı olarak düşünmesini isterseniz, ona yakın durdukça küçük ısırıklar atabilirsiniz.

   Ellerinizi Karşılaştırın.

   “Vay, ellerin ne kadar güzel.” İster sevgiliniz olsun, ister hoşlandığınız, ilgi duyduğunuz erkek olsun. Bu sözleri akıllarından çıkarmaları mümkün değil. Bunu denemenizi tavsiye ederiz.

   Yağmurlu Havada Şemsiyesinin Altına Sokulun

   Eğer ki kış aylarında bir erkekle flört ediyorsanız, biraz daha şirin görünmenin önemli noktaları bulunur. Onunla buluşmaya gideceğin zaman şemsiyeni alma ve onu karşında gördüğün gibi şemsiyesinin altına gir ve ona sarıl. Bu hareketiniz ile o gün ona sığınmanızı aklından çıkaramamasına sebep olacağından emin olabilirsiniz.

   Arkadan iltifatlar kullanın.

   Onunla ilgilenen kadınlardan daha farklı davranın mesela çok sık olmazsa da onu övecek şeyler söyleyin mesela “burnunun şekli çok güzel” veya “çok tatlı gülüyorsun” gibi sözler onun dikkatini çekecek ve ortamda gözleri hep sizi arayacaktır. Eğer ki bu erkek arkadaşınızsa onun beklemediği anda sürpriz öpücükler verin.

   Bu yöntemleri  çok sık kullanmamaya dikkat edin, sadece ara sıra. Unutmayın, fazla iltifatlarda bulunmak sizi kolaymış gibi gösterir. Ancak yapmış olduğunuz bu iltifatlar farklıdır ve bu erkekte “kovalamacayı” tetikleyecektir.

   Hoşlandığınız erkeğe kur yapın, ona unutamayacağı anılar yaşatın ve gece boyunca sizi aklından çıkarmaması için onun hayatına farklı bir şeyler katın. Bunların hepsi bir erkeğin sizi düşünmeden yapamamasına neden olacaktır. Bu da bir erkeğin aklından çıkmamak için muhteşem bir yöntemdir.

   Eğer bir erkeğin aklından çıkmamak için yapabileceğiniz bir şeyler arıyorsanız en iyisini yöntemi şimdi anlatıyoruz. Erkekler ince düşünmezler, bu yüzden onlara gece gece boyunca sizi düşüneceği olayları gün içinde aşılayacaksınız.

   Aynı işyerinde çalışıyorsanız ve ona karşı ilgi duyuyorsanız onunla eğlenceli bir çay molasına çıkın. Bu işten çıkınca eve vardığında sabah olsa da işe gitsem, tekrar onu görsem dedirtecektir.

   İlişkiyi Bitirmek İsteyen Erkek Nasıl Davranır?

   İlişkiyi bitirmek isteyen erkekler nasıl davranır sorusu kadınların en çok merak ettiği soruların başında gelmektedir. Erkekler bir ilişkiyi bitirmek istedikleri zaman bu davranışlardan kadınlar aslında çok net bir şekilde anlayabiliyorlar. Erkekler bir ilişkiyi bitirmek istedikleri zaman özellikle de davranışlarında ve hareketlerinde birçok değişim meydana gelmektedir. Bir erkek ilişkisini bitirmek istediği zaman şu davranışları sergileyebiliyor;

   • İlgisiz davranmak,
   • Umursamaz davranmak,
   • Aramalara ve mesajlara geri dönüş yapmamak veya çok geç dönüş yapmak,
   • Buluşalım mı? diye teklif edildiğinde türlü bahaneler uydurmak.

   Erkekler Bir Kadında İlk Nereye Bakar?

   Erkekler bir kadında ilk nereye bakar sorusuna aslında herkes farklı şeyler söylemektedir. Fakat bazı belirgin detaylarda, kadınlar, erkeklerin oldukça dikkatini çekmektedir. Bu detaylardan bazıları ise şu şekilde sıralanabilir;

   • Fiziki özellikleri,
   • Tarz,
   • Yüz güzelliği,
   • Ses tonu,
   • Eller,
   • Koku,
   • Tavırlar…

   Bir kadını, erkeklere karşı çekici kılan birden çok farklı özellik bulunabiliyor. Karşısında ki erkeği etkilemek isteyen bir kadının ilk olarak  giyinme tarzına ve fiziğine oldukça dikkat etmesi gerekir. Erkekler, bir kadının tarzının olup olmadığına dikkat ediyorlar. Kadınlar da bunu giyimleri, davranışları ve yaşam tarzları ile sağlayabiliyorlar. Genellikle farklı şekilde tarzlara sahip olan kadın, erkeğin daha fazla dikkatini çekmektedir. Çoğunlukla erkekler kadınların ilk olarak fiziki görünüşlerine ve hemen sonra da tarzının olup, olmadığına dikkat ediyorlar.

   Erkekler Nasıl Kadın Vücudundan Hoşlanır?

   Erkekler nasıl kadın vücudundan hoşlanır konusunda genel konuşmak kesinlikle doğru değildir. Çünkü her kadının farklı bir fizik yapısı bulunuyor ve erkek her kadına aşık olabilir. Bazı erkekler balık etli kadınlardan hoşlanırken, bazı erkekler ise daha zayıf veya daha şişman olan kadın tipinden hoşlanabilirler. Bu yüzden bu konuda bir genelleme yapmak mümkün değildir.

   Bir çok erkek genellikle etine dolgun diye tabir edilen fakat balık etli olmayan kadın tipinden hoşlanıyor. Fakat sportif ve fit olan kadınlar dolgun kalça ve göğüslere sahip oldukları takdirde erkeklerin ilgilerini çekebilmektedir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.